חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים
חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים, לעיבוד ימי הלחימה המורכבים בעזה | "נגענו בדברים העמוקים שהודחקו. זו הייתה חוויה מתקנת"
"כשהעברתי קבוצה לומדת בנושא זוגיות היה לי מאוד כיף והרגיש מעולה לראות את השתתפות הצעירים בפעילות שהכנתי. לקח לי זמן לאזור אומץ ולהעביר פעילות בפני כל הצעירים, אבל בעזרת התמיכה של אחד הצעירים הוקל לי הלחץ והרגשתי ביטחון עצמי".
צעיר בתוכנית "הד" שדרות