חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים
חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים, לעיבוד ימי הלחימה המורכבים בעזה | "נגענו בדברים העמוקים שהודחקו. זו הייתה חוויה מתקנת"
עמותת גוונים מתרגשת להשיק את מיזם "גוונים של נתינה".
המיזם הינו הזדמנות עבורנו, לשותפינו - לרבות קהל היעד והעובדים, לעשות מעשה חברתי שאינו קשור לעשייה היומיומית שלנו. התרומה החוצה תסייע לנו בחיבור בינינו ותעזור להרגיש חלק מקהילה תורמת. מתוך רצון לחלוק עמכם את הרעיונות שיש לנו לגבי המיזם, מצורף מסמך, בו תמצאו רעיונות לפעילויות לחיבור לנושא הנתינה.
אנחנו מזמינים אתכם לקרוא ולקבל השראה לפעילויות משלכם, באהבה!